Close

Chrániče loktů Warrior AX1

Pokud hledáte nové lokty a chcete maximální ochranu, zkuste se blíže podívat na nové chrániče loktů Warrior Dynasty AX1 . Jako první vás určitě zaujme systém upínání loktů. K dispozici jsou 3 popruhy, které  vám bezpečně zajistí plnohodnotné uchycení lokte k paži. Jeden přes biceps, druhý přes předloktí a ten nejdůležitější neoprenový střední pás. Tento střední neoprénový pás zabraňuje proklouzávání a přitom vás nebude škrtit při pohybu.

PRVOTŘÍDNÍ OCHRANA LOKTŮ

Pokud jde o ochranu, ta je prvotřídní. Budete jen stěží hledat jiný chránič loktů s větší ochranou.

Celý chránič je anatomicky tvarovaný tak, aby dokonale přilnul k lokti a neomezoval biceps. Zároveň loket maximálně chrání díky několika plastovým chráničům. Ale je maximální ochrana vždy lepší? Nebude mě chránič při hraní nějak omezovat?

lokty warrior ax1

 Zjistil jsem, že u mnoha výrobců najdete záměrně předimenzované chrániče loktů, které vás sice ochrání, ale pro hráče nejsou příliš pohodlné. Warrior Dynasty AX 1 ukazují, že lze skloubit do jednoho chrániče jak maximální bezpečnost, tak komfort a flexibilitu. Zajímavým rysem je technologie Polygiene pro snížení zápachu a odvod potu od loktů, čímž potěší každého hráče s citlivým nosem.

Lokty Warrior AX1 technologie

DYNASTY AX1 CHRÁNIČE LOKTŮ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ BODY:

–       Kvalitní úpínání loktů

–       Odvod potu

–       Pohlcování pachů Polygyne

–       Úzký profil chrániče

–       Přijatelná cena

–       Dostupné velikosti S, M, L

Pokud hledáte chrániče loktů, které vás nebudou omezovat v pohybu a nechcete vyhazovat zbytečně moc peněz, rozhodně vyzkoušejte Warrior Dynasty AX1.

Doporučená cena těchto chráničů je 2699 Kč

Autor: Tobi

Líbil se vám článek? Podpořte ho sdílením

Napsat komentář

shares