Close

HOLENĚ CCM TACKS – SROVNÁNÍ

 

CCM TACKS 1052 SPECIFIKACE

Holeně ccm Tacks 1052 jsou nejlevnějším modelem v řadě Tacksů. Plastová ochrana je dostatečná, ale model je „okleštěný“ o všechny nadstandardní vychytávky. Polstrování uvnitř chrániče je tenké a ochrana lýtka je tvořena z látkové a molitanové směsi, takže jde spíše o ochranu proti proříznutí. Pozitivní je, že je vnitřní vložka vyjímatelná, což u těchto modelů nebývá zvykem. Každopádně největším tahákem bude velmi nízká cena holení.

Chrániče holení CCM Tacks 1052

CCM TACKS 2052 SPECIFIKACE

Holeně CCM Tacks 2052 jsou, řekl bych jinak barevné 1052.  Přední ochrana, popruhy i zadní část jsou velmi totožné s nižším modelem. Jedním z rozdílů je vylepšené vnitřní polstrování, kdy už pocítíte, že tam je. Je tu tedy malý rozdíl, ale nějaký tam je. V našem obchodě jsme tento model vynechali a raději bych doporučil lepší CCM Tacks 4052.

Chrániče holení CCM Tacks 2052

CCM TACKS 4052 SPECIFIKACE

Holeně CCM Tacks 4052 jsou, řekl bych čistým středem. Plastová ochrana je již výrazně tvrdší, než u 1052 a 2052 a vnitřní pěna je již také kvalitnější, zejména ve středu holeně a oblasti kolene. Pevný pásek k uchycení pod kolenem je víceméně stejný, a gumový na lýtku je o něco tlustší. Vnější lýtková ochrana je již propracovanější a jsou zde využity dvě strukturou rozdílné pěny k ochraně.

 

Chrániče holení CCM Tacks 4052

CCM Tacks 6052 Specifikace

Holeně CCM Tacks 6052 jsou už řazeny mezi profi modely. Odlehčená plastová konstrukce, vyjímatelná pěnová vložka se systémem odvodu potu a velmi kvalitně propracovaná ochrana lýtka (pěnová a plastová ochrana), zaručí bezpečné hraní i při tvrdších nárazech. Celková propracovanost, anatomický tvar i design, utváří dojem TOP chrániče.

Holeně ccm Tacks 6052

Specifikace CCM Ultra Tacks

Holeně CCM Ultra Tacks přebírají prakticky většinu technologií od modelu 6052.  Ochrana lýtka je prakticky stejná, i když je nahrazen plastový chránič silnější pěnou. Díky tomu je chránič odlehčený. Vnitřní pěna je jinak barevně upravená, ale skrývá stejné složení. Ultra Tacks by se tedy dal označit jako 6052 v jiné barvě.

Holeně ccm Ultra Tacks

Jak jste si určitě všimli, u řady holení CCM Tacks velmi často dochází k zdvojení stejného chrániče, kdy se liší pouze designem a nějakou menší úpravou technologie. Je tedy jen na vás, pro co se rozhodnete a která varianta vám v poměru technologie a cena bude sedět.

Líbil se vám článek? Podpořte ho sdílením

Napsat komentář

shares