Rocket Sport Dryer – domácí sušička na hokejovou výstroj

Velmi často dostávám dotaz, jestli je, nebo bude dostupná Kanadská sušička na hokejovou výstroj Rocket Sport Dryer. Jelikož sušička neměla potřebnou koncovku ani papíry pro prodej v EU, nebylo možné zařídit její dovoz. Po dlouhých jednáních dnes mohu oznámit, že se mi podařilo vyjednat dovoz těchto speciálních sušiček s úpravou pro evropské parametry zásuvek.

Co je Rocket Sport Dryer

Rocket Sport Dryer je speciální sušák, navržený pro rychlé a účinné vysušení přebytečné vlhkosti a potu ze sportovního vybavení. Kombinace tepla a jeho rozhánění uvnitř pytle, zrychluje vysoušecí proces o desítky minut. Během 60 minut dosáhnete plného vysušení výstroje i extrémně mokrého oblečení. Proces sušení výrazně snižuje nepříjemné zápachy a zabraňuje tvorbě škodlivých bakterií.

Jak Rocket Sport Dryer funguje?

Jednoduchý systém pro zavěšení hokejové výstroje kombinuje hliníkové nosné tyče a S-háky. Na tuto konstrukci snadno rozmístíte svoji hokejovou výstroj a celý obsah překryjete speciálním pytlem. Ohřívač vzduchu vyhřívá na teplotu 70 stupňů a ventilátor jej cirkuluje uvnitř pytle. Díky rychlému schnutí minimalizujete dobu kontaktu potu s klouby a švy na výstroji, čímž se prodlužuje jejich životnost.

 

Rocket Sport Dryer je jedinečný. Jako jediná sportovní sušička na trhu, která kombinuje teplo a ventilaci. Díky tomu si již získala řadu příznivců mezi sportovci, vojáky, nebo maskoty v NHL, NBA, NFL a dalších.

Rocket Sport Dryer můžete koupit zde.

Autor: Tobi

 

Líbil se vám článek? Podpořte ho sdílením